Ansatte i ALTUS

Vi i Altus Norway AS er stolte av våre medarbeidere.

Altus legger vekt på kompetanseutvikling og bransjeerfaring som gir våre kunder

og samarbeidspartnere kvalitet og trygghet i daglig drift.

Stig Sandum - Daglig Leder
 
Telefon: 928 87 922
Epost: stig.sandum@altusnorway.com
Vidar Olsen - Operasjonssjef
 
Telefon: 405 52 370
 
Epost: vidar.olsen@altusnorway.com
Morten Dahl - Lagersjef
 
Telefon: 975 29 101
Epost: morten.dahl@altusnorway.com
Reidar Evensen - Markedssjef
Telefon: 900 65 454
Epost: Reidar.evensen@altusnorway.com
Celine Libekk Aanonsen - Avdelingssjef Vin Logistikk
 
Telefon: 930 22 290
Epost: celine.aanonsen@altusnorway.com
Ellen Harstad - Logistikk Koordinator Marine
 
Telefon: 920 77 077
Epost: ellen.harstad@altusnorway.com
Monica Lunder Westbye - Logistikk Koordinator
 
Telefon: 900 77 700
Epost: monica.westbye@altusnorway.com
Christin Michelle Prytz Dahl - Team leder General Cargo
 
Telefon: 975 35 363
Epost: christin.dahl@altusnorway.com

Erik Auestad - Logistikk Koordinator


Telefon: 480 81 738

Epost: erik.auestad@altusnorway.com

Anniken Olsen - Logistikk Koordinator


Telefon: 920 11 722

Epost: anniken.olsen@altusnorway.com

Hilde Sveberg - Logistikk Koordinator


Telefon: 416 94 859

Epost: hilde.sveberg@altusnorway.com

Tommy Dyrkorn - Vin Logistikk Koordinator

 
Telefon: 454 13 292
Epost: tommy.dyrkorn@altusnorway.com

Camilla Pedersen - Logistikk Koordinator

 
Telefon: 906 57 751
Epost: camilla.pedersen@altusnorway.com

Thomas Borge - IT Ansvarlig

 
Telefon: 930 81 800
Epost:
Magne Haug - Lagermedarbeider
 
Telefon: 932 84 775
Epost: magne.haug@altusnorway.com
Vegard Andreassen - Lagermedarbeider
 
Telefon: 941 42 295
Epost: vegard.andreassen@altusnorway.com
Christian  Willadssen - Lagermedarbeider
 
Telefon: 
Epost: christian.willadssen@altusnorway.com

Ove Johannessen - Lagermedarbeider

 
Telefon: 905 78 050
Epost: 

Mansour Elroubi - Lagermedarbeider

 
Telefon: 450 02 052
Epost: mansour.elroubi@altusnorway.com

Sondre Sandum - Lagermedarbeider

 
Telefon: 950 76 652
Epost:
Integrated Logistics Solutions
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

© 2019 Altus Norway AS, Vanemveien 1, 1599 Moss.Tlf: +47 40 00 79 44, Email: post@altusnorway.com